Nyugat-Békési Evangélikus

Kellemes időtöltést kívánunk, Isten áldásával

Munkatársaink hitéleti, hivatalvezetési munkában hasznos anyagokat tölthetnek le, vagy javasolhatnak feltöltésre, az esperesi hivatalnak tett ajánlásaikkal.

“Áldjad, lelkem, az Urat, s egész bensőm az ő szent nevét. Áldjad, lelkem, az Urat, és ne feledd el jótéteményeit. Ő megbocsátja minden gonoszságodat, ő meggyógyítja minden betegségedet; Ő megóvja életed a pusztulástól, ő irgalommal és kegyelemmel koronáz meg téged. Ő kielégíti javaival kívánságodat: mint a sasé, visszatér ifjúságod. Igaz dolgokat cselekszik az Úr, és igazságot szolgáltat minden elnyomottnak. 102. Zsoltár”

Egyházmegyei elnökség jelentése

A Déli Evangélikus Egyházkerület

A Déli evangélikus egyházkerület a Magyarországi Evangélikus Egyház három egyházkerületének egyike. Székhelye Budapesten található. 65 evangélikus egyházközség alkotja, elsősorban Magyarország déli megyéi tartoznak hozzá.

Bővebben